מה רצוי לאכול אחרי אימון?

תפריט אחרי אימון
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב pinterest

כיום המודעות לאורח חיים בריא חוצה מגזרים ודי אם נזכיר את העובדה כי אלופת ישראל במרתון היא בכלל חרדית.

העניין עם אורח חיים בריא שבכדי לשמור עליו ולקיים אותו אנחנו צריכים לעשות המון דברים כמו לישון טוב, להתאמן, להיות רגועים והכי חשוב לאכול נכון.

עליכם להבין כי כל הדברים הללו מתחברים אחד אל השני ואם אתם מתאמנים באופן קבוע הרי שיש משמעות אדירה לשאלה מה אתם אוכלים לפני האימון ומה אתם אוכלים לאחר האימון.

אך כאשר אנחנו מעלים את השאלה מה רצוי לאכול אחרי אימון לפני השטח אנחנו צריכים לזכור כי הדבר תלוי במידה עצומה בשאלה איזה אימון עשיתם ומה הייתה

העצימות שלו כאשר ברור כי יש הבדל אם עשיתם לדוגמא אימון של חצי שעה הליכה או שעשיתם אימון אינטרוואלים של שעה. לכן חשוב לדעת מה לאכול גם לפני אימון אירובי על מנת לאזן את תזונתכם.

על כן אין תשובה פשוטה לשאלה מה לאכול אחרי אימון והדבר משתנה מאדם לאדם ומאימון לאימון.

מה היתרון של מנוי בחדר כושר מבחינת התזונה שלנו?

חלבונים אחרי אימון

עליכם לדעת כי בכדי לענות על השאלה מה רצוי לאכול אחרי אימון יש צורך בהרבה מאוד ידע והבנה עמוקה. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי אדם מן היישוב לא יכול לדעת לבד מה לאכול פשוט בגלל שאין לו הבנה בנושא הזה.

על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי מאמן כושר יכול לסייע לכם מאוד להחליט מה לאכול ועל כן כדאי תמיד להתייעץ אתו לאחר האימון ולשמוע ממנו מה כדאי לאכול.

ברוקס, חדר כושר ברמת גן, יעזרו לכם לבנות תפריט המותאם עבורכם.

יש לציין כי המקום שבו יש תמיד מאמן כושר זה חדר כושר ועל כן כל כך מומלץ ללכת אל חדר כושר ולשמוע מהמאמן מה לאכול.

מהו הדבר הכי חשוב בחדר כושר?

אך כאשר אתם בוחרים חדר כושר אתם לא צריכים להסתכל רק על המאמן בחדר הכושר או אפילו לא רק על המתקנים אלא יש משהו הרבה יותר עמוק שאתם צריכים לבחון ולוודא כי הוא מתקיים וזוהי האווירה בחדר הכושר.

ככל שהאווירה בחדר הכושר תהיה יותר כיפית, יותר מהנה ויותר טובה כך החשק שלכם לבוא לחדר הכושר ולהתאמן באופן קבוע יהיה יותר גדול וזהו משהו שכדאי לכם לזכור.

על כן אל תבחרו חדר כושר מבלי לבקר בו קודם ולראות מה האווירה בו וכך תבטיחו כי תתאמנו באופן קבוע וכי תיהנו מאוד מן האימונים הללו וזהו משהו שכדאי לכם לקחת בחשבון.

עשוי לעניין אתכם: תרגילי כושר >>

רוצים להרשם?

מלאו פרטים וניצור קשר בהקדם.