5 טיפים לתפריט מומלץ לחיטוב

בניית תפריט חיטוב
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב pinterest

 

האם פעם חשבתם מה באמת אתם מכניסים לגופכם? ב אכילת מזונות לא בריאים ואפילו אסורים, גורמת למחלות ודלקות,  ויסבול מפציעות ויחיה הרבה פחות זמן ממי שמתייחס בכובד ראש אל הגוף שלו.

עליכם לקחת בחשבון כי כל אדם אשר רוצה להיות בריא צריך קודם כל לעשות שני דברים להתאמן ולאכול נכון.

על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי יש השפעה אדירה לתפריט שלכם על הגוף שלכם ואתם צריכים להתייחס לכך בכובד ראש ועל כן הבאנו בפניכם 5 טיפים לתפריט מומלץ לחיטוב.

חיטוב

  1. .אזנו בין חלבונים ופחמימות

כאשר אנחנו מדברים על 5 טיפים לתפריט מומלץ לחיטוב אנחנו חייבים להזכיר כי הדבר הראשון שיש לקחת בחשבון הוא כי אנחנו צריכים למצוא את האיזון המושלם בין חלבונים ובין פחמימות.

עליכם להתאים את צריכת החלבונים שלכם ואת צריכת הפחמימות שלכם אל כמו האימונים שאתם מבצעים וזהו משהו שכדאי לכם לקחת בחשבון.

    2.התייעצו עם גורם מקצועי שעוסק בבניית תפריט חיטוב 

עליכם להבין כי התחום של תזונה הוא תחום מאוד מורכב והוא ממש אבל ממש לא פשוט. על כן אתם צריכים להבין כי לפחות בהתחלה כדאי לכם לקבל עצות מגורם מקצועי אשר ידריך אתכם מה לאכול,

איך לאכול ומה לעשות בהקשר של התפריט שלכם וזאת בכדי להבטיח כי תאכלו נכון במיוחד לפני אימון.

    3.אל תשכחו לאכול פירות וירקות

נכון פחמימות וחלבונים הם חשובים ביותר אך הם לא הדבר היחיד שאנו צריכים להכניס לתפריט שלנו. לכן חשוב שהמאמן כושר או החדר כושר שבו אתם מתאמנים, יתעסק בבניית תפריט חיטוב מקצועי.

עליכם לקחת בחשבון כי לצד זאת כדאי לכם מאוד לאכול פירות וירקות מכיוון שהם מכילים הרבה מאוד ויטמנים ויש להם השפעה עצומה על הבריאות שלכם וכן גם על החיטוב שלכם.

    4.שקלו האם להשתמש בתוספי תזונה

עליכם להבין כי אם אתם לא מתאמנים הרבה אזי ברור כי אינכם צריכים תוספי תזונה. אך אם אתם מתאמנים באופן קבוע וללא הפסקה עליכם לקחת בחשבון כי תוספי תזונה יכולים מאוד לסייע לכם.

גם כאן כדאי לכם לקחת בחשבון כי רצוי ומומלץ להתייעץ עם גורם מקצועי אשר ידריך אתכם איזה תוספים לקחת.

   5.שמרו על תפריט קבוע- אורח חיים בריא

עליכם להבין כי הרגלים וסדר הם המפתח לחיטוב ולתזונה נכונה. אתם צריכים לאכול ארוחות מסודרות, לאכול מאכלים קבועים ולא לחרוג מן הסדר ומן ההרגלים שלכם וזהו דבר שחשוב מאוד לתת עליו

את הדעת בכל החלטה והחלטה על התזונה שלכם ועל כך אתם צריכים לחשוב לעומק אם אתם רוצים לאכול נכון.

רוצים להרשם?

מלאו פרטים וניצור קשר בהקדם.